Kohaletoimetamine ja tasumine

Enne teeninduse esitamist, Teie võite valida milline kohaletoimetamise variant oleks Teile kõige mugavam:

1. Saada Teie tooteid meie ortopeedilistes kauplustes Lätis: Riia (Lauvas tänav, 1, ja Pernavas tänav, 6) või Liepaja (Ludvika tänav, 4) | Tasute
2. Kohaletoimetamine Omniva automaati kõikidesse Balti riikidesse | 2,49 €
3. Kohaletoimetamine kulleriga Eestis, Lätis ja Leedus | 3,99 €

Kohaletoimetamine toimub juba järgmisel tööpäeval, kui tellimus on tasutud enne kella 16:00. Nädalavahetusel tehtud teenused saadetakse esmaspäeval. Meie töötame ainult parimate kullerifirmadega ja saadame Teie e-postile jälgimise koodi, et Teie kindlasti teaksite, kus tellimus praegu asub.

Meie garanteerime tasuta kohaletoimetamist Omniva automaati iga tellimusele, mille summa ületab 30€ ja tasuta kohaletoimetamist kulleriga iga tellimusele, mille suuma ületab 50€. Sellist võimalust Teie leiate oma ostukorvis, kui lisate sinna oma tellimust. Kuigi, Omniva automaatitel on kehtestatud pakendi suuruse piirangud- pikkus kuni 64 cm, seega mitte kõik tellimused sobivad selleks:

Mahukate kaupade, sealhulgas funktsionaalsete voodite kohaletoimetamise tingimused arvutatakse individuaalselt. Näiteks, Riias sellise voodi kohaletoimetamine koos kokkupanemisega ja paigaldamisega maksab 35 euri.

Selleks, et tellimust tasuda, on Teil mittu valikut:

1. Sularahaga või pangakaardiga tellimuse kättesaamisel meie kauplustes.
2. Visa, MasterCard, Maestro või panga kaudu meie e-poes.
3. Raha ülekandmisega Harbinger Medical SIA kontole, mida võib leida kinnitus-meilil ja kontaktandmete lehel.
4. Kullerile (ainult sularahaga) ja Omiva automaati kasutamisel (ainult pangakaardiga). Sellisel juhul tasutakse komisjonitasu – 1,40 €.